KURUMSAL
Hakkımızda

FATİH Tekstil 1988 yılında iki ortaklı olarak kurulmuştur. FATİH Tekstil, iş yaşamına pamuk ipliğinden mamül yorgan dikiş, havlu, dokuma,ağ ipliği ve tütün ipliği üretim ve pazarlaması ile başlamıştır.

FATİH Tekstil, gelişen dünya şartlarında yapılanın en iyisini yapmayı, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan prensipleri kendisine ilke edinmiştir. Firmamız kurulduğu günden beri kalitenin ve müşteri memnuniyetinin bilinci ile daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 1998 yılında teknolojinin gereklerini yerine getirerek makina parkını genişletmiş, el örgü iplikleri ve yünlerinin imalatına başlamıştır.

FATİH Tekstil, 2500 M2 kapalı alandaki üretimlerini sektörün hizmetine ve beğenisine sahip MERVE Markası ile yazlık merserize, kışlık 100% akrilik/yün karışımlı iplikler, nopali, laser karışımlı ürünlerin üretimi, yurt içi ve yurt dışı pazarlamasını yapmaktadır.

MERVE Markası ile Taranan ve Pamuk Makrome,VİZELL Markası ile Sentetik Hamak İpliği,Sentetik 3 -4 ve 6 No Makrome İpliği ,Braided Cotton Cord Makrome ve Kordon Makrome Üretimi İle Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlaması yapmaktadır. 

FATİH Tekstil, kendi ismini taşıyan, marka tescil belgeli FATİH markası ile tütün ve ambalaj ipliği üretiminde de sektöründeki liderliğini sürdürmenin gururunu yaşıyor...

FATIH Tekstil has adopted the principles of doing the best in the developing world conditions, not compromising on quality and prioritizing customer satisfaction. Since the day it was founded, our company has expanded its machine park by fulfilling the requirements of technology in 1998, in order to provide better service with the awareness of quality and customer satisfaction, and has started the production of hand knitting yarns and wools.

FATİH Tekstil manufactures in a closed area of ​​2500 m2 with the MERVE Brand, which has the service and appreciation of the sector, and produces, domestic and international marketing of summer mercerized, winter 100% acrylic/wool blended yarns, nopali, laser blended products.

It produces Cotton Macrame, Synthetic Hammock Yarn, Synthetic 3 -4 and 6 No. Macrame Yarn, Braided Cotton Cord Macrame and Cord Macrame production, which is scanned with the MERVE Brand and is engaged in domestic and international marketing with the VİZELL Brand.

FATİH Tekstil is proud to maintain its leadership in the sector in tobacco and packaging yarn production with the brand registered FATİH brand bearing its own name...

 

 

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Üretim   |   Kariyer   |   İletişim
Fatih Tekstil 2013 © Tüm Hakları Saklıdır. Denizli Web Tasarım